Ајде да украсиме 200 парчиња d14mmxl17mm квадратни пакувања софа тапацирски тапаци
Свеж

Ајде да украсиме 200 парчиња d14mmxl17mm квадратни пакувања софа тапацирски тапаци

DEN 0.33

Достапно.

[Големина] : Дијаметарот на главата е 14мм (0,55 "), должината на ноктите е 17мм (0,67"), шанкот за нокти е 1,4мм (0,055 ''). [Боја] : никел. [Употреба] : Декорација за софа, глава, дрвен мебел, кутија за накит и други креативни украси на DIY. Исто така е добро прилагодено да се обезбедат предмети за хартија или фотографии на таблата Корк, без да предизвикаат штета. [Потсетете] : За да го заштитите и да го чувате убавиот изглед на тактиките, ви предлагаме да користите гумен чекан за инсталација. [Количина] : 200 парчиња кутија, количината може да ги задоволи сите ваши дневни потреби. Висок квалитет може да одржи долгорочна употреба. [Големина] : Дијаметарот на главата е 14мм (0,55 "), должината на ноктите е 17мм (0,67"), шанкот за нокти е 1,4мм (0,055 ''). [Боја] : никел. [Употреба] : Декорација за софа, глава, дрвен мебел, кутија за накит и други креативни украси на DIY. Исто така е добро прилагодено да се обезбедат предмети за хартија или фотографии на таблата Корк, без да предизвикаат штета. [Потсетете] : За да го заштитите и да го чувате убавиот изглед на тактиките, ви предлагаме да користите гумен чекан за инсталација. [Количина] : 200 парчиња кутија, количината може да ги задоволи сите ваши дневни потреби. Висок квалитет може да одржи долгорочна употреба. Спецификации : Количина : 200 парчиња Материјал : Дијаметар на железо на главата на ноктите : 14мм (0,55 ") Должина на ноктите : 17мм (0,67".

Детали

Избор на клиенти