Ljxiioo LED LED безжични ламби за безобразност, полнат, 3 бои за слабеење на табелата, преносна мала ламба за биро во алуминиум за забавен двор ресторан затворен/отворен, с?
Свеж

Ljxiioo LED LED безжични ламби за безобразност, полнат, 3 бои за слабеење на табелата, преносна мала ламба за биро во алуминиум

DEN 3.33

Достапно.

Батерија.Изградба на батеријата што може да се надополнува : Како што усвојува безбедна и издржлива 2800m Ah литиум-јонска батерија, може да се користи до 15-20 часа колку што е целосно наполнет со 4-6 часа однапред, и можете лесно да ја наполни батеријата со Користејќи го приложениот USB-C кабел. За ваша погодност. Ламби за табели за полнење без безжични средства : Копчиња за напојување со батерија со целосен спектар LED лампчиња за навојни навојни навојни допир, дното против лизгање на навој, дизајниран : сите ламби се изработени од алуминиум и може да се користат трајно без 'рѓосан.‎7 V / 5200 m Ah4 Dimming Levels : Low, Mid, High, Ex-High Color Temperature (k) : 3000, 4500, 6000 Working Time (h) : 38, 12, 5 потрошувачка на моќ (W) : 0. Со врвната функција и елегантен дизајн, тоа е дефинитивно совршен подарок за вас и вашата убов. Батерија. Индикатор за полнење : Црвената се полни.1 Inches) ‎Rechargeable Lithium-ion Battery : 3. 3 бои затемнување на бојата : Температура на бојата : топла бела светлина, топла светлина, бела светлина, затемнување на затемнување (100% -10%); Опсег : 3000k-6000k; Префрлете го режимот на светлина со кликнување, долго притиснете за да ја контролирате осветленоста на светлината. Топла бела мека светлина на очите, создавајќи удобен и романтичен простор за атмосфера. Со мултифункционалните карактеристики како преносни, пополнети, издржливи, тоа е најдобрата табела за ламба со функција и декорација и за сцени во затворено и на отворено. Зелената е целосно наполнета. Преносен дизајн безжичен дизајн за разноврсност со употреба : Ова е практична LED табела за ламби со едноставен модерен дизајн. Бесплатно враќање и најдобро давање на подароци : Имате 30 дена бесплатно враќање по купената ламба, ценете кое било од вашите прашања или предлози за нашите производи и услуги. Ергономски дизајн : Тркалезен дизајн, осветлување од 360 степени, алуминиумска легура, отпорно на гребење и издржливо, еколошки и ниска потрошувачка на енергија, анти-скриен дизајн на основата, мазна и витка метална рака со мат сенка за да изгледа стилски, Користете ја оваа работна ламба осветлете го вашиот работен простор. Оваа совршена табела за ламба лесно ќе го ажурира вашиот простор, вие светлата може да се постават насекаде. Ви овозможува лесно да ја промените осветленоста, совршен спој на модерен и шик шарм, погоден за кампување на отворено/семејно собирање/осветлување на вечера, за вас романтична вечер. Молтифункционални декоративни светла, светла за итни случаи, амбиентални светла, светла за патувања на отворено, Homenote : Безжичната ламба е со IP66, но пристаништето за полнење не е водоотпорно, држете се подалеку од водата кога се појавија на полначи : Материјал : Алуминиумзиза : 28,5 cmx13 см (11×5.

Детали

Избор на клиенти