Свирче за опстанок на отворено Cosiki, ABS повеќенаменски свиреж за фудбал
Свеж

Свирче за опстанок на отворено Cosiki, ABS повеќенаменски свиреж за фудбал

DEN 1.33

Достапно.

Применливи луѓе : Свирчето за опстанок на отворено е многу погоден за оние кои треба да го чуваат во уста долго време. Погоден за сценарија : Свирчето е погоден за кошарка, фудбал и други спортски натпревари, воена обука, опстанок, итн. Сигурен настап : Нема делови што можат да останат, да останат, да се заглават или да бидат оштетени. Беспрекорен, конзистентен и сигурен. Висока децибела : Свирче за итни случаи може да се слушне над бучавата на околината, толпата, татнежот на моторот, кршење на бранови и силен ветер. Лесен и преносен : Колку е потешко да го кревате, погласно звукот, мала и преносна големина, обезбедувајќи одлично користејќи искуство. 1. Применливи луѓе : Свирчето за опстанок на отворено е многу погоден за оние кои треба да го чуваат во уста долго време.2. Висока децибела : Свирче за итни случаи може да се слушне над бучавата на околината, толпата, татнежот на моторот, кршење на бранови и силен ветер.3. Сигурни перформанси : Нема делови што се движат што можат да останат, да се заглават или да бидат оштетени. Беспрекорен, конзистентен и сигурен.4. Погоден за сценарија : Свирката е погоден за кошарка, фудбал и други спортски натпревари, воена обука, опстанок, итн .5. Лесен и преносен : Колку е потешко да го кревате, погласно звукот, мала и преносна големина, обезбедувајќи одлично со употреба на искуство. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за спроведување на свирки : Absweight : Absweight : Приближно. 14g / 0,5ozproduct Големина : Прибл. 22.3x53.5x20.5mm / 0.9x2.1x0.8 Inpacking List : 1 x Whistle 1 x Hanging Lanyard.

Детали

Item Type:
Whistle
Product Material:
ABS
Weight:
Approx. 14g / 0.5oz
Product Size:
Approx. 22.3x53.5x20.5mm / 0.9x2.1x0.8in
packing list:
1 x Whistle :
1 x Hanging Lanyard:

Избор на клиенти