Почетни Подароци За Тренери, Свирче За Тренери, Свирче За Итни Случаи, Ви Благодариме Подароци За Тренери, Персонализирани Монограмски Тренери Свиркаат Со Јаже За ?
Свеж

Почетни Подароци За Тренери, Свирче За Тренери, Свирче За Итни Случаи, Ви Благодариме Подароци За Тренери, Персонализирани Монограмски

DEN 3.00

Достапно.

Пакет : 1 парчиња метален свиреж од нерѓосувачки челик со врвка доаѓа со извонредна црна кутија за подароци. Лесно е за носење или носење околу вратот. Можете да го користите секаде каде што треба за брзо да го привлечете вниманието на другите. Големина : Свирче : 1,8*0,7 Инчи, Јаже : 17,8 * 0,8 Инчи, Кутија За Подароци : 2.2*2.2*1.8 Инч. Супер Гласно : во нашиот има природен дрвен плута грашок кога ќе го дувате, тоа ќе предизвика свирчето да испушта погласен и појасен звук. свирче. Лесно и брзо може да достигне до 120db. Висок Квалитет : Изработен Од нерѓосувачки челик за храна, безбеден е, цврст. Спротивно на тоа со пластични свирки или други'; без разлика како ги користите, не треба да се грижите дали ќе ги скршите. Секогаш изгледа како нов. Многу Намени : можете да го користите како тренер свирче, судија свирче, тренинг свирче, училишен свирче, јп наставник свирче, спорт (Кошарка, Фудбал, Бејзбол, Одбојка, Фудбал, Хокеј, Рагби, Бадминтон итн.) свирче, свирче за риболов, свирче за пешачење, свирче за качување, свирче за патување, свирче за итни случаи, свирче за преживување, свирче за самоодбрана и многу повеќе. Нашите свирки се изработени од нерѓосувачки челик за храна, кои не се лесни за ' рѓа или кородирање, безбедни, гласни, едноставни, ефективни, издржливи. Со удобен јаже "Најдобар Тренер Досега", резба уникатни зборови, извонредна кутија за подароци, свирежите се добри идеи за тренери, наставници По П. Е., судии, линијари и службеници, како и за спасувачи, тренери за животни и сообраќајни полицајци, фудбалски тренер, фудбалски тренер, кошаркарски тренер, тренер за одбојка, тренер за бејзбол, тренер за хокеј. Овие свирки се одлични за судии, тренери, тренинзи, наставници, преживување, итни случаи, училиште, теретана итн.

Детали

Избор на клиенти