Енергизатор ПРЕДВОДЕНА Кампување Фенер, Светла Фенер Батерија Напојува LED Кампување Светла
Свеж

Енергизатор ПРЕДВОДЕНА Кампување Фенер, Светла Фенер Батерија Напојува LED Кампување Светла

DEN 159.84

Достапно.

`+ [Батерија напојува фенер] : ЕДЕН (1) Енергизатор ПРЕДВОДЕНА Фенер-Работи на три (3) Енергизатор МАКС Bat Батерии (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ). `+ [Мал и светол] : компактниот фенер за итни случаи е силно светол. `+ [Во затворени простории или надвор] : Одлично Како работен фенер, светло за итни случаи или лед фенер за кампување. `+ [Сјае силно] : LED светлината фрла 350 лумени на високо ниво до 9 часа. Qurable [издржлив] : LED фенер е отпорен на кршење, ipx4 отпорен на вода и отпорен на удари до 3 стапки. `+ [Лесно за носење или закачување] : Практичното LED светло има рачка за лесно носење и кука на дното за закачување.

Детали

Избор на клиенти