Лампа за проектор за замена на BL-FU280A за Optoma EP774 EX774N EW674N од CARSN
Свеж

Лампа за проектор за замена на BL-FU280A за Optoma EP774 EX774N EW674N од CARSN

DEN 3.00

Достапно.

? Lifeивотниот век на ламбата Carsn приближно 2000 часа и 120 дена гаранција. ? Тоа е лесно и брзо за вашата инсталација за да бидете сигурни дека вашиот уред е повторно во акција. ? Ригорозен тест пред испорака 2). За време на гарантниот период, тимот на CARSN нуди техничка поддршка преку целата услуга по продажбата.

Детали

Избор на клиенти