ајасо Женска Вратоврска Умре Преголеми Дуксери Тренинг Улична Облека Слаби Маици Трендовски Туники Облечени Џемпери Крпеница Дуксери
Свеж

ајасо Женска Вратоврска Умре Преголеми Дуксери Тренинг Улична Облека Слаби Маици Трендовски Туники Облечени Џемпери Крпеница

DEN 137.76

Достапно.

Големина табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99см/38. Дише, меко, растегливо. ✿Колокација : оваа уникатна блуза е добра за жени и девојки.47" ДОЛЖИНА : 64СМ/25.94" Рамо : 54см/21.98" Рамо : 53см/20. Прави Да Изгледате Помодерно.80"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 110см/43. волнен џемпер буци џемпери долг кардиган џемпер кардиган џемпери за жени долг џемпер џемпер жолт џемпер преголеми џемпери за жени зелен џемпер сив џемпер преголеми плетени џемпери женски пуловер џемпер џемпер без ракави плетен кардиган зимски џемпери машки пуловер џемпер тен џемпер џемпер со кратки ракави женски пуловер дуксер памучни џемпери. Совршено Совпаѓање Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн.

Детали

Избор на клиенти