Tchrules 4 Парчиња Алатка За Производител На Суши, Калапи За Оризови Топки За Деца Производител На Ориз Шејк Ориз Калапи За Ориз За Бенто Суши Тресење Ориз Топка Мувла С?
Свеж

Tchrules 4 Парчиња Алатка За Производител На Суши, Калапи За Оризови Топки За Деца Производител На Ориз Шејк Ориз Калапи За

DEN 159.84

Достапно.

Пакетот Вклучува : 1 парчиња калап за оризова топка, 1 парчиња производител на оризови топчиња протресете Со Преса За Рачка, 1 парче Производител На Суши Ориз И 1 парчиња ориз, ви помагаат брзо да направите суши. Висококвалитетен Материјал : Овие калапи за ориз се изработени од висококвалитетен пп материјал, издржливи, повторуваат за употреба и нема да бидат лесно оштетени, лесни за чистење. Практични Алатки За Сет За Суши САМ : алатките за производители на суши можат да ја развијат практичната способност на семејствата и децата и да понудат повеќе забава за готвење. Лесен За Употреба : прво можете да го ставите оризот во калапот за ориз, притиснете го за да биде рамномерен. Затворете го капакот и нежно притиснете за да направите прекрасно суши од оризово топче. Широка Употреба : Нашиот производител на оризови топчиња може да ви помогне лесно да направите суши дома и да заштедите време и напор. Совршен за суши ресторани, Јапонска кујна, ресторани, дом. тоа е совршен избор. Карактеристики. - Правењето топчиња од ориз е погодно и брзо, нелепливо и лесно се демулдира. - Уживајте во процесот на производство и зголемете ја практичната способност на децата. - Може повторно да се користи и издржлив. - Можете да ги користите овие калапи за суши за да подготвите ручек за деца во училиште, ручек за кампување, пикник, пешачење, патување и повеќе активности на отворено, погодни за дома, кујна, градинка, ресторан итн. Спецификации на производот. Материјал : храна одделение пп пластика. Големина : како што е прикажано. Пакетот вклучува. 1 парчиња Ориз Топка Мувла. 1 парчиња Суши Создателот Мувла Со Рачка Притиснете. 1 парчиња Суши Производител На Ориз. 1 парчиња Ориз Лажичка.

Детали

Избор на клиенти