Вечера Чинија Јапонски Стил Сина Керамичка Супа Лажица Ретро Рамен Сад Супа Лажица Ориз Лажица Креативна Лажица…
Свеж

Вечера Чинија Јапонски Стил Сина Керамичка Супа Лажица Ретро Рамен Сад Супа Лажица Ориз Лажица Креативна Лажица…

DEN 1537.44

Достапно.

Права Страна и Широк Дизајн : овие широки се совршени за забава. Тестенини, салата, предјадење, течност и сосови остануваат во садот, тие имаат широк дизајн кој овозможува поголеми, креативни порции. Најубавиот пејзаж на светот, твојата љубов е готвењето ,најтоплото место на светот, нашиот дом. Висококвалитетна керамика, здрава и еколошка.Со висококвалитетна керамика, извонредна изработка. Здравјето и безбедноста не бледнеат,заштита на животната средина,употреба на душевен мир,лесен за чистење,не е лесен за создавање гребнатини. Погоден за микробранови печки,машини за миење садови,кабини за дезинфекција може да се користат за машини за миење садови,стерилизатори,микробранови печки, порцелан не може да се користи за греење со отворен пламен. Марка : Цврст Порцелан : пад и отпорен на удари. Рерна, замрзнувач, машина за миење садови и микробранова печка се безбедни. Лесно се чистат.Боја : Лажица Комбинирајќи ја практичноста со стилот, овој сад е совршен за секое поставување маса.

Детали

Избор на клиенти