Грмушка сад избришете автомобил миење сунѓер избришете деконтаминација нано триење чистење сунѓер избришете ги производите за чистење
Свеж

Грмушка сад избришете автомобил миење сунѓер избришете деконтаминација нано триење чистење сунѓер избришете ги производите за

DEN 3.33

Достапно.

Ова неверојатно апсорбирање на високо масло е совршено решение. 99,9% природни, без состојки за чистење и не му наштети на кожата. И избришете ги дамките, чисти и. Може да исчисти нерамни површини и исто така да ги исече на мали парчиња. Погодно е за софа, порцелан, стакло, производи од не'рѓосувачки челик, итн., Тоа е добар помошник за вашето чистење!. Не е потребно средство за чистење, меко и издржливо. Ова неверојатно апсорбирање на високо масло е совршено решение. 99,9% природни, без состојки за чистење и не му наштети на кожата. И избришете ги дамките, чисти и. Може да исчисти нерамни површини и исто така да ги исече на мали парчиња. Погодно е за софа, порцелан, стакло, производи од не'рѓосувачки челик, итн., Тоа е добар помошник за вашето чистење!. Не е потребно средство за чистење, меко и издржливо. Буш сад избришете го миењето на автомобилот сунѓер избришете го деконтаминацијата нано триење чистење сунѓер избришете ги производите за чистење на производи за чистење на производи за чистење : Материјал : Прикажани се спонзориизии. Појавување : Multiclor Package вклучува : 50 x Sponge Wipesnotice : Поради разликата помеѓу различни монитори или боја рефлектираат во осветлувањето, позадината итн., Сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ве молиме, дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење.

Детали

Избор на клиенти