Лековити 4 компјутери Божиќна бања лофуми Божиќно дрво Санта туш сунѓер тело миење на лабави топки мрежи од мешунки за тело ексфолијатор за мажи за мажи бања
Свеж

Лековити 4 компјутери Божиќна бања лофуми Божиќно дрво Санта туш сунѓер тело миење на лабави топки мрежи од мешунки за тело

DEN 968.00

Достапно.

Тие можат да создадат богати меурчиња, да ви помогнат ефикасно да го исчистите вашето тело. Екслементно и удобно чувство на допир, ви даваат подобро искуство во бања. Лесен и преносен, можете да ги однесете на патување и да ги користите без напор. Направено од премија и еколошки материјал, еластичен и удобен. Овој сет е погоден за вашата семејна употреба, особено за семејство со деца. Опис Ова е прекрасна и практична топка за бања, практична и декоративна. Направено од пријателски и издржлив материјал за кожа, тој не ја повреди кожата и ви дава удобно искуство за бања. Тие имаат креативна и прекрасна форма, која е наменета за деца, додавајќи смешно чувство за вашиот живот. Карактеристики- Материјал : PE и памук- Големина : 18. 00x12. 50x12. 50см/ 7. 07х4. 91x4. 91in- Направено од премија и еколошки материјал, еластичен и удобен .- Лесен и преносен, можете да ги однесете на патување и да ги користите без напор. Може да создадете богати меурчиња, да ви помогне ефикасно да го исчистите вашето тело. Пакет, вклучувајќи 2 компјутери x 2 × топчиња за бања.

Детали

Избор на клиенти