Шест Милиони Долари Човек, На: Сезона Шест #1а VF/NM ; Динамит стрип
Свеж

Шест Милиони Долари Човек, На: Сезона Шест 1а VF/NM ; Динамит стрип

DEN 95.84

Достапно.

Напишано Од Џејмс А. Кухориќ. Илустрирано Од Хуан Антонио Рамирез. Точка : Шест Милиони Долари Човек, На : Сезона Шест #1а Издавач : Динамит Писател : Џејмс А. Кухоричен Уметник : Хуан Антонио Рамирез Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Детали

Избор на клиенти