Капетан Марвел #6 ВФ/НМ; стрип на Марвел | Тери Додсон Кели Сју Деконик
Свеж

Капетан Марвел 6 ВФ/НМ; стрип на Марвел | Тери Додсон Кели Сју Деконик

DEN 3.33

Достапно.

Напишано од Кели Сју Деконик. Илустрирано Од Ема риос. Точка : Капетан Марвел (8 Серија) #6 Издавач : Марвел Корица Уметник : Тери Додсон Писател : Кели Сју Деконик Уметник : Ема Риос Настапи : Трејси Бурк, Капетан Марвел (Мар-Вел), Капетан Марвел (Керол Данверс), Хелен Коб, Мандроид (Кри), Спајдермен, Јон-Рог Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Детали

Избор на клиенти