Star Slammers Remastered #5 VF/NM ; IDW стрип | Валтер Симонсон
Свеж

Star Slammers Remastered 5 VF/NM ; IDW стрип | Валтер Симонсон

DEN 1.67

Достапно.

Напишано Од Волт Симонсон. Илустрирано Од Волт Симонсон. Точка : Ѕвезда Slammers Remastered #5 Издавач : Idw Покритие Уметник : Волт Симонсон Писател : Волт Симонсон Уметник : Волт Симонсон Приказни : Минојски Агенди, Дел 2; Империјата! Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Детали

Избор на клиенти