Црна Наука #4 ФН ; Слика стрип
Свеж

Црна Наука 4 ФН ; Слика стрип

DEN 0.33

Достапно.

Напишано Од Рик Ремендер. Илустрирано Од Матео скалера. Точка : Црна Наука #4 Издавач : Уметник За Покривање На Слики : Матео Скалера Писател : Рик Ремендер Уметник : Матео Скалера Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Детали

Избор на клиенти