Лејди Демон #1А ВФ/НМ ; хаос стрип
Свеж

Лејди Демон 1А ВФ/НМ ; хаос стрип

DEN 2.00

Достапно.

Напишано од лен Камински. Илустрирано Од Дејвид Бруер. Точка : Дама Демон #1а Издавач : Хаос Писател : Лен Камински Уметник : Дејвид Бруер Белешки : Премиум Издание; Ограничено на 3.000 примероци Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Детали

Избор на клиенти