Грифин, стрипот #4 ВФ/НМ; ДЦ
Свеж

Грифин, стрипот 4 ВФ/НМ; ДЦ

DEN 2.67

Достапно.

Напишано Од Дан вадо. Илустрирано Од Норман фелчел. Точка : Грифин, (ДЦ) #4 Издавач : Дц Насловна Уметник : Мет Вагнер Писател : Дан Вадо Уметник : Норман Фелчл Приказни : Тапаните На Војната, Пожарите На Одмаздата Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Детали

Избор на клиенти