Ултрафорс #1 ВФ/НМ; Малибу стрип | Ултраверс
Свеж

Ултрафорс 1 ВФ/НМ; Малибу стрип | Ултраверс

DEN 271.84

Достапно.

Напишано Од Џерард Џонс. Илустрирано Од Џорџ Перез. Точка : Ултрафорс (Том. 1) #1 (Киосец) (со картичка) Издавач : Малибу Насловна Уметник : Џорџ Перез Писател : Џерард Џонс Уметник : Џорџ Перез Приказни : Силата Да Биде Со Вас Белешки : 1-ви изглед На Ултрафорс; 1-Ви Изглед На Аталон; Издание На Киосци во полибаг со картичка Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Детали

Избор на клиенти