Млад Волшебник, #11а VF/NM ; CMX стрип
Свеж

Млад Волшебник, 11а VF/NM ; CMX стрип

DEN 2.67

Достапно.

Напишано од Нарушима Јуриј. Илустрирано Од Нарушима Јуриј. Точка : Млад Волшебник, издавач #11а : Cmx Покритие Уметник : Јуриј Нарушима Писател : Нарушима Јуриј Уметник : Нарушима Јуриј Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Детали

Избор на клиенти