Јеин Кристал Невестата Свадба Коса Чешел Сребрена Кристал Невестинска Коса Додатоци Бисер Свадба Глави За Невестата И Жените
Свеж

Јеин Кристал Невестата Свадба Коса Чешел Сребрена Кристал Невестинска Коса Додатоци Бисер Свадба Глави За Невестата И Жените

DEN 2.67

Достапно.

Чешел за коса Е Направен од Штрасови, Мушка и Легура Од Одделение А. Приближна Големина : 3,54*2,36 Инчи.Боја : Сребрена. Овој Чешел ќе Ве Направи Елегантен и Грациозен,може слободно да ви одговара. Модни Додатоци За Коса За Свадба, Вечерна Забава или Костим. Ако имате било какви прашања,ве Молиме контактирајте со нас.Ако сакате Да Рефундирате, ве Молиме чувајте ги капките и моите производи нови. Два услови кои не можете да ги вратите се наведени како што следува : 1. Производот се користи или оштетува, 24. Пакетот или капката на мојот производ е оштетен. * Разноврсна и флексибилна, ова парче може да се носи во речиси секоја фризура, а рачните жични гранки можат да бидат обликувани за совршено вклопување. Прекрасен завршен допир за вашиот совршен ден. Ако сакате убави работи, мора да се заљубите во овој уникатен невестински чешел за коса. Овој прекрасен додаток за свадбена коса е направен од цвеќиња, сјајни кристали и бисери. Благородната сребрена боја ја прави светла и блескава. Широкиот невестински чешел за коса ќе биде добро фиксиран во косата.

Детали

Избор на клиенти