Реставрација Ленена Ткаенина Акцент Столици,Тапациран Кујна Трпезарија Столици
Свеж

Реставрација Ленена Ткаенина Акцент Столици,Тапациран Кујна Трпезарија Столици

DEN 4352.32

Достапно.

Висококвалитетната задебелена ленена ткаенина, со 17 копчиња, му овозможува на целиот стол да ја репродуцира меморијата на минатото. Висококвалитетниот сунѓер создава совршена форма, многу е лесно да се вратите во првобитната форма дури и откако ќе седите долго време, се чувствува како да сте опкружени со вода. Врската помеѓу потпирачот за грб и перницата на седиштето го прифаќа склопот од типот на вметнување, дури и домаќинка лесно може да го состави. Структурата на рамката од цврсто дрво обезбедува стабилност и цврстина на производот. Совршен за возрасен човек тежок 300 килограми што седи на него. И дното на ногата на столот е направено од гумени стапала, што го штити подот од гребнатини. Лесно и брзо се составува, ги вклучува сите потребни додатоци и алатки. Овој стол за маса дизајниран за дом, стан и живеење во мал простор. Доволно привлечно за секоја соба. Американската ленена фотелја во стилот на земјата е погодна за трпезарии и спални соби. Задниот дел на столот е изработен од точки за влечење од типот на копчиња, што го истакнува тродимензионалниот ефект на целиот заден дел на столот. Перницата на седиштето е изработена од висококвалитетни гумени ленти и сунѓер со висока густина, што носи силно чувство на завиткување. Целиот стол е многу во согласност со американскиот стил на земја, потсетувајќи на доброто време на земјата.

Детали

Избор на клиенти