Сутаилокус Перници За Столици За Јадење Комплет Од 2 Двојни Цевки Кујнски Столчиња Перници 2 Вратоврски Перници за Седишта за Кујнски Столови 17х17х2 Инчи Двострана П
Свеж

Сутаилокус Перници За Столици За Јадење Комплет Од 2 Двојни Цевки Кујнски Столчиња Перници 2 Вратоврски Перници за Седишта за

DEN 1.33

Достапно.

Овие перничиња за столчиња за јадење се достапни во различни бои за совршено да одговараат на вашиот домашен декор. Спецификација на големината : 17х17х2 инчи заоблените двострани перници се поделени на комплет од 2 парчиња, комплет од 4 парчиња, перничињата за кујнски стол се испраќаат под вакуум, потврдете го бројот на перници прво по добивањето на пакетот, сите прашања слободно контактирајте не, ние ќе ви дадеме совршено решение. Спецификација на големината : 17х17х2 инчи заоблените двострани перници се поделени на комплет од 2 парчиња, комплет од 4 парчиња, перничињата за кујнски стол се испраќаат под вакуум, потврдете го бројот на перници прво по добивањето на пакетот, сите прашања слободно контактирајте не, ние ќе ви дадеме совршено решение. Покрај тоа, капакот на перницата лесно се отстранува и чисти, што го прави одржувањето многу лесно. Сутаилокус перничињата за столици за јадење се изработени од полиестерска ткаенина за Брусење со висока еластичност пена, и поради нивната мека и удобна природа, овие перничиња за кујнски столчиња ви обезбедуваат максимална удобност и поддршка. Подлога : перничињата за стол Сутаилокус се полни СО ПЕНА СО висока еластичност ОД 70Д, која е без мирис и обезбедува дополнителна поддршка за вашата опашка, го намалува притисокот и ги ублажува болките и болките во мускулите.Сутаилокус перничињата за столици за јадење се изработени од полиестерска ткаенина за Брусење со висока еластичност пена, и поради нивната мека и удобна природа, овие перничиња за кујнски столчиња ви обезбедуваат максимална удобност и поддршка. Висококвалитетни материјали : перничињата за кујнски столчиња се покриени со ултра фин четкан полиестер, кој е мек, дише и удобен.

Детали

17x17x2 inch rounded double-sided cushions are divided into 2-piece set, 4-piece set, kitchen chair cushions are shipped under vacuum, confirm the number of cushions first after receiving the package, any questions feel free to contact us, we will give you the perfect solution. :

Избор на клиенти