Феер чадор за складирање чадор чадор за складирање на корпи за чување чадор за чадор
Свеж

Феер чадор за складирање чадор чадор за складирање на корпи за чување чадор за чадор

DEN 1.00

Достапно.

Отпорен на абење и носивост. Отстранлив резервоар за вода, акумулација на длабока вода. Може да смести чадори со различни големини во исто време. Убава и елегантна форма. Стабилна форма, силен капацитет на лежиште, издржлив. Отпорен на абење и резервоар за вода што може да се носи со вода, акумулацијата на длабоки вода, сместени чадори со различни големини во иста временска временска и елегантна форма на форма, силен капацитет на лежиште, трајнописнички работи на вашите прсти за да го одржите вашиот простор организиран во секое време, Anywherethe добро пропорционалните кабинети се многу Индивидуа, која не само што го решава складирањето, туку и многу добро го украсува просторот. Сцена за примена : трем/балкон/врата/канцеларија/хотел/трговски пакет вклучува : 1*штанд за чадори (други демо производи што не се вклучени) Белешки : 1. Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата на сликата. Благодарам! 2. Поради рачно мерење, дозволената девијација за мерење е складирање на штанд со чадор од 1-3 см.

Детали

Избор на клиенти