Милистен микрофон штанд камера за камера Трипод статив за адаптер за микрофон 1/4 до 3/8 и 3/8 до 1/4 завртки за адаптер за микро -столб за камера штанд камера штанд Трипо?
Свеж

Милистен микрофон штанд камера за камера Трипод статив за адаптер за микрофон 1/4 до 3/8 и 3/8 до 1/4 завртки за адаптер за

DEN 1.67

Достапно.

Исчистете ја текстурата на конецот, можете лесно да ја завршите или одвртите завртката со рацете. Анти-кавга и отпорен на корозија, не е лесно или пукање за време на употреба. Погодни за монитори на фотоапаратот, дигитални рекордери, камери, телефонски штандови, проектори и итн. Мала и компактен големина, светлина во тежина, можете да ги носите и користите каде и да одите. Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. Исчистете ја текстурата на конецот, можете лесно да ја завршите или одвртите завртката со рацете. Анти-кавга и отпорен на корозија, не е лесно или пукање за време на употреба. Погодни за монитори на фотоапаратот, дигитални рекордери, камери, телефонски штандови, проектори и итн. Мала и компактен големина, светлина во тежина, можете да ги носите и користите каде и да одите. Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. Опис Овој адаптер Micstand е изработен од врвен материјал, кој може да издржи долготрајно. Се одликува со мала големина и компактен дизајн, што е многу погодно за складирање и носење на надворешна употреба, многу практично за употреба. Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост. Карактеристики- Боја : Златна. - Материјал : Алуминиумска легура. - Големина : 2.00x1.40x1.40cm/0.79x0.55x0.55in. - Текстура, можете лесно да ја завршите или одвртите завртката со рацете. -Анти-подуеност и отпорен на корозија, не е лесен за или пукање за време на употреба. - Монитори на фотоапарати, дигитални рекордери, камкордери, телефонски штандови, проектори и итн. - Мала и компактна големина, светлина во тежина, можете да ги носите и користите каде и да одите. -Имклива изработка, разумна структура, професионална и практична, ви може да ви биде погодност. Пакет, вклучувајќи 4 x 1/4 Надворешна нишка до 3/8 Адаптери за внатрешна нишка4 x 3/8 Надворешна нишка до 1/4 Адаптери за внатрешни нишки.

Детали

Избор на клиенти