Tzumi на Air Focus Pro
Свеж

Tzumi на Air Focus Pro

DEN 879.84

Достапно.

Дизајнот со рачен рачен нафат го стабилизира вашиот телефон за стабилно снимање што ви дава најдобри снимања без разлика што. Висококвалитетна градба и современи дизајни. Супериорен квалитет на перформанси и сигурност. Тежина на пакет : 0,58 килограми. Tzumi на Air Focus Pro. Во Цуми, ние сме посветени да ви обезбедиме најдобро во производи за потрошувачка електроника.

Детали

Избор на клиенти