Докинг станица Вуд биро за човек -Организатор за додатоци за мобилни додатоци -кул работи за татковци -подароци за него -Организатор за ноќни часови за мажи -парични
Свеж

Докинг станица Вуд биро за човек -Организатор за додатоци за мобилни додатоци -кул работи за татковци -подароци за него -Организатор

DEN 1.33

Достапно.

Стилски и модерен дрвен дизајн премиум жито финиш рачно изработена дрвена докинг станица за мажи е покриена со еко-пријателски, водоотпорно и заштитно отпорно на дамки од тиково дрво што го прави естетски попривлечно. Врвен и корисен организатор на мажи со интегрирана рамка за фотографии, простор за очила, таблет штанд и вграден полнач за Apple Watch со посебен режим на ноќна ноќ, ова е една од најдобрите дрвени докинг-станица за да се задоволи со сите ваши потреби. Телефон и докинг станица за мажи, држач за пенкало/ молив и жлеб, закачалка за клучеви и мали предмети и една исто така за очила. Трансформирајте ја работната станица и просторијата на тој специјален човек во вашиот живот со тоа што ќе им ги надаре оваа дрвена докинг станица и држачот на паметни телефони. Квалитетна одговорност Ние исто така ви нудиме посветеност да ви дозволиме да купите со доверба без прашања. Стилски и модерен дрвен дизајн премиум жито финиш рачно изработена дрвена докинг станица за мажи е покриена со еко-пријателски, водоотпорно и заштитно отпорно на дамки од тиково дрво што го прави естетски попривлечно. Било да е тоа домашна канцеларија, маса покрај креветот или дури и канцеларија, организираниот работен простор е завиден како најсилниот автомобил. Идеалните мажи присутни практични, повеќенаменски, убави и елегантни организатор на дрвени биро е идеална сегашност за мажите во вашиот живот за Божиќ, родендени, годишнини, Денот на благодарноста и други специјални прилики. Идеалните мажи присутни практични, повеќенаменски, убави и елегантни организатор на дрвени биро е идеална сегашност за мажите во вашиот живот за Божиќ, родендени, годишнини, Денот на благодарноста и други специјални прилики.Организаторот ги остави клучевите, мобилниот телефон, паричникот, пенкалата, часовниците и картичките на докинг -станицата Ростмари за мажи за систематска организација на вашите најважни работи.

Детали

Избор на клиенти