Копарчиња од кисели краставички стојат држач за таблети за преклопување на таблети прилагодливи додатоци за работна површина за биро
Свеж

Копарчиња од кисели краставички стојат држач за таблети за преклопување на таблети прилагодливи додатоци за работна површина

DEN 2.33

Достапно.

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и е-читатели на паметни телефони од 4,4-6,3 инчи. ✔ Погоден агол на гледање : штандот на работната површина ќе ви овозможи удобен агол, што е погодно за да управувате со телефонот и да го олесните заморот на грлото на 'рбетот. ✔ Прилагодлив & Преносен : Овој држач за телефон е целосно преклопен за да носи погодно. Кога играте игри, гледате видео, остварување на телефонски повик што е добар пристап до слобода на рацете. ✔ Пријателски за случај : Доливачот на телефон со поголема големина може да работи добро со поголем уред. Ширината на куката што е доволно долго за да го задржите вашиот уред со тежок случај, и има резервиран простор за да помине кабелот за полнење. ✔ Цврст & Заштитен : штандот на мобилниот телефон е изработен од висококвалитетна пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка, што го прави да има долг живот и стабилна структура. Гумените влошки можат да го постават телефонот поцврсто, заштитувајќи го вашиот телефон од гребење и лизгање. ✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и е-читатели на паметни телефони од 4,4-6,3 инчи. ✔ Погоден агол на гледање : штандот на работната површина ќе ви овозможи удобен агол, што е погодно за да управувате со телефонот и да го олесните заморот на грлото на 'рбетот. ✔ Прилагодлив & Преносен : Овој држач за телефон е целосно преклопен за да носи погодно. Кога играте игри, гледате видео, остварување на телефонски повик што е добар пристап до слобода на рацете. ✔ Пријателски за случај : Доливачот на телефон со поголема големина може да работи добро со поголем уред. Ширината на куката што е доволно долго за да го задржите вашиот уред со тежок случај, и има резервиран простор за да помине кабелот за полнење. ✔ Цврст & Заштитен : штандот на мобилниот телефон е изработен од висококвалитетна пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка, што го прави да има долг живот и стабилна структура. Гумените влошки можат да го постават телефонот поцврсто, заштитувајќи го вашиот телефон од гребење и лизгање. Прилагодлива лулка за десктоп за мобилни телефони, држач со печатена шема компатибилен со Switch, целиот паметен телефон, i Pad.

Детали

Избор на клиенти