Евтини Заварување Црна Јаже Нараквица, Заварување Е Поевтино Од Терапијата, За Пријатели, Присутни Од, Врежана Нараквица За Заварување
Свеж

Евтини Заварување Црна Јаже Нараквица, Заварување Е Поевтино Од Терапијата, За Пријатели, Присутни Од, Врежана Нараквица За

DEN 1.67

Достапно.

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Заварување. Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица е со димензии приближно 25 сантиметри и е прилагодлива од 8,5 до 25 сантиметри. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на сечиј зглоб. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за давање подароци. Рачно Изработена Врежана Нараквица за Заварување. Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица е со димензии приближно 25 сантиметри и е прилагодлива од 8,5 до 25 сантиметри. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на сечиј зглоб. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за давање подароци. Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Плетенка за Заварување. Ова е посебен подарок и за мажи и за жени кои можат да го земат каде и да одат. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, сопруги, синови или ќерки. Издржлив и модерен, тоа е совршен моден додаток.

Детали

Избор на клиенти