Вокер Издувни Гасови Тешки 33220 Издувни Стеги
Свеж

Вокер Издувни Гасови Тешки 33220 Издувни Стеги

DEN 192.00

Достапно.

Се користи за запечатување пригушувачи, приклучоци, зглобови на лактот, цевка. Супериорно стегање и запечатување од 360 степени. Достапно во широк спектар на стилови и големини. Новите додатоци За Вокер помагаат да се обезбедат ефективни поправки на издувните гасови. Вокер ги снабдува сите додатоци што ви се потребни за да ја завршите целосната издувна работа.

Детали

Избор на клиенти