2 парчиња 6 / 150мм Брз Држач За Стегач Држејќи Столари Обработка На Дрво
Свеж

2 парчиња 6 / 150мм Брз Држач За Стегач Држејќи Столари Обработка На Дрво

DEN 3.33

Достапно.

Едната рачна стегач идеална за стегање на брзината. Идеален за кога е потребна сила на стегање за да се обезбеди работа. Произведен од јаглероден челик за цврстина и издржливост. 6 " / 150мм максимално отворање на вилицата 2пц сет. Лесно ракување со една рака. Професионална стегач за комерцијална или повремена употреба стегач со една рака идеален за стегање со брзина Сите видови работни места И материјали Доаѓа со пластични вилици против гребење за да се спречи оштетување на предметот што го стегате / држите Произведен Од јаглероден челик За цврстина И издржливост Идеален За кога е потребна сила на стегање за цврсто прицврстување на работното парче 6" / 150мм Максимално отворање На вилицата Лесно ракување Со една рака Овозможува едната рака да биде слободна да ги држи и позиционира работните парчиња точно брзина акција и брзо ослободување овој оглас е за пакување од 2 стеги.

Детали

Избор на клиенти