Беси бпц-Х34 3/4-Инчен Стегач За Цевки Во Стилот На Ч, црвено-Пакување 2
Свеж

Беси бпц-Х34 3/4-Инчен Стегач За Цевки Во Стилот На Ч, црвено-Пакување 2

DEN 727.68

Достапно.

Собранието На Нога Во Облик На Нога Ја Стабилизира Стегачот Во Две Димензии Давајќи Стабилност Со Двојна Оска. Екстра Висока База Обезбедува Водечка Индустрија Дозвола Од Работната Површина. Фрли Вилица За Издржливост. Вклучени се 2 меки капачиња на вилицата за да се спречи стегање на штетните материјали. Компоненти на спојката обложена со цинк, вретено со навој обложено со црн оксид. Стабилизирајте го и подигнете го вашето работно парче со оваа стегач за цевки Во стилот На Бесел Х од 3/4 инчи. Уникатниот дизајн на стапалото обезбедува стабилност Со Двојна Оска. Долгите нозе го креваат вашиот проект од работната површина, така што затегнувањето е полесно. Големата површина за стегање обезбедува позитивно држење и поместени вилици заштитете ја вашата работа од крадење. Големата рачка обезбедува позитивен притисок додека Дејството на "спојката" автоматски ја зафаќа лентата. Фрлија вилици и рачка нудат издржливост и мазна акција вретено.

Детали

Избор на клиенти