Јонивас Машки Ковчези За Пливање Шорцеви За Пливање Брзо Суво Костим За Капење Еластичен Струк Со Мрежеста Обвивка
Свеж

Јонивас Машки Ковчези За Пливање Шорцеви За Пливање Брзо Суво Костим За Капење Еластичен Струк Со Мрежеста Обвивка

DEN 1320.00

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Машки Пливање Стебла Пливање Одбор Шорцеви Костим За Капење. Полиестер поставата. Еластично затворање. Машинско Перење. Удобно брзо сушење машки стебла за пливање : 100% полиестер. Овие забавни шорцеви за пливање за мажи изработени од супер брза сува ткаенина која се чувствува помека и повеќе дише, поудобна и се суши побрзо. Машки Ковчези За Пливање Дизајн : оваа машка облека за пливање има три џебови за лесно складирање на мали нешта, машки костими за капење со мрежеста облога и џебови може да се користат за да се спречи лепењето на шорцевите на кожата поради пот, поради што потта на кожата испарува побрзо. Еластични машки стебла за пливање : овие машки еластични стебла за пливање се дизајнирани со врвка за влечење, која може слободно да ја прилагоди еластичноста според вашата линија на половината за најудобно искуство при носење. Погоден за сцена : Модерен и интересен дизајн на шема, стебла за пливање од ананас мажи, стебла за пливање фламинго мажи, погодни за секоја пригода, како што се : пливање, сурфање, одмор на плажа, дневно слободно време, трчање, џогирање, риболов, одбојка, капење, фитнес и релаксирање дома. Совршен подарок за себе, дечко, тато, тато, сопруг, син, момче ковчези за пливање, тинејџер или некој друг. Машки Шорцеви За плажа Совети За Големина : Нормални стебла за пливање за мажи големината, големината зависи од вашата висина и тежина. Ако сте збунети, ве молиме погледнете ја главната слика 7 табела со големини. Рачно / Машинско Перење (под 40°C). "Опис на производот" бр ние сме специјализирани за производство и продажба на висококвалитетни производи за спортска облека, како што се спортски Маици, хеланки, шорцеви за трчање, машки стебла за пливање и така натаму. Внимание : бр 1. Ве молиме имајте предвид дека различни светилки или монитори може да предизвикаат хроматска аберација. 2. Ве молиме имајте предвид дека бидејќи мерењето е рачно, дозволете разлика од 1-2 см. 3.Ви благодариме за вашето разбирање, се надевам дека ќе бидете задоволни со овој производ! ".

Детали

Избор на клиенти