Difficort Mens Swim Trunks со компресија лагер Брзо суво капење костуми со шорцеви со џебови од патент
Свеж

Difficort Mens Swim Trunks со компресија лагер Брзо суво капење костуми со шорцеви со џебови од патент

DEN 2.67

Достапно.

Шорцеви : 95% полиестер, 5% спандекс, постава : 94% полиестер, 6% спандекс. Супер дишење на компресија за компресија на пеперутка, машинска миење, без белило. Водоотпорна ткаенина на водоотпорна школка за дишење ефикасно спречува навлегување во нечистотија, лесно чистење и цврсто, затворање на влечење. Водоотпорна и брза суво : мека, лесна, пријателска за кожата, дише, водоотпорна, ги задржува шорцевите за пливање суви и удобни. Порака за компресија : Усвојување лагер за компресија на пеперутка, поудобно од поставата на мрежа и дишење од обичниот лагер за компресија. Интимен дизајн : Еластична лента за половината и затворање на џебови и патенти, обезбедете удобни и удобни и безбедносни. Млади и страст : Шарена шарена, помодерна, помлада и поенергична, правејќи го вашиот најзгоден човек на плажа. Опсег на активности : Погоден е за пливање, табла, плажа, сурфање, рафтинг, риболов, кајак, скитници, секојдневно, тренингот, одење, трчање, пешачење итн. 6% спандекс. Супер дишење на компресија за компресија на пеперутка, машинска миење, без белило. Водоотпорна ткаенина на водоотпорна школка за дишење ефикасно спречува навлегување во нечистотија, лесно чистење и цврсто, затворање на влечење. Водоотпорна и брза суво : мека, лесна, пријателска за кожата, дише, водоотпорна, ги задржува шорцевите за пливање суви и удобни. Порака за компресија : Усвојување лагер за компресија на пеперутка, поудобно од поставата на мрежа и дишење од обичниот лагер за компресија. Интимен дизајн : Еластична лента за половината и затворање на џебови и патенти, обезбедете удобни и удобни и безбедносни. Млади и страст : Шарена шарена, помодерна, помлада и поенергична, правејќи го вашиот најзгоден човек на плажа. Опсег на активности : Погоден за пливање, табла, плажа, сурфање, рафтинг, риболов, кајак, лизгање на ролери, секојдневно, тренингот, одење, трчање, пешачење итн.

Детали

Избор на клиенти