Аеиофу риболов привлечен кафез метал риболов риболов риболов фидер мамка држач за стапици за стапици риболов кафез риболов стапица риболов фидер мамка за мамка 10 ?
Свеж

Аеиофу риболов привлечен кафез метал риболов риболов риболов фидер мамка држач за стапици за стапици риболов кафез риболов стапица

DEN 1.67

Достапно.

Малиот, преносен и лесен кафез на држачот за фидер за риболов за риболов е совршен избор за ентузијасти за риболов. Кошницата за стапици на риболов е многу погодна за фаќање риба, јагула, рак, јастог, мала риба, ракчиња и ракови. Кафезот за фидер за риболов е погоден за сите видови риби и места за риболов, лесно може да се контролира ослободувањето на мамката и подобар ефект на грабливирање. Помалата големина на кафез на риболов мамка е многу погодна за риболов риболов, додека поголема големина е погодна за риболов крап или езера или големи реки. Крајниот кафез на риболов е изработен од метални и пластични материјали, добро изработени и многу цврсти. Малиот, преносен и лесен кафез на држачот за фидер за риболов за риболов е совршен избор за ентузијасти за риболов. Кошницата за стапици на риболов е многу погодна за фаќање риба, јагула, рак, јастог, мала риба, ракчиња и ракови. Кафезот за фидер за риболов е погоден за сите видови риби и места за риболов, лесно може да се контролира ослободувањето на мамката и подобар ефект на грабливирање. Помалата големина на кафез на риболов мамка е многу погодна за риболов риболов, додека поголема големина е погодна за риболов крап или езера или големи реки. Крајниот кафез на риболов е изработен од метални и пластични материјали, добро изработени и многу цврсти. Опис : Школката за намалување на риболов Кејџ носи одлична издржливост и подолг животен век. Цврстата структура на заварена мрежа обезбедува цврстина и практичност. Кафезот за стапици на мамки е совршен избор за ентузијасти во риболов. Лесно е да се контролира ослободувањето на мамката, а ефектот на грабливи е подобар. Карактеристики : . Риболов привлечен кафез. -Којност : Црна. -Материјал : метал, пластика. -Сиза : 4.5x3x3 cm/1.77x1.18x1.18 инчи. -Спецификација : 60g. Белешка : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани. Пакет, вклучувајќи 10 * риболов привлечен кафез.

Детали

60g.:
Note:
Manual measurement, please allow slight errors on size.:
The colors may exist slight difference due to different screens.:

Избор на клиенти