Унисекс-дете на Картер, Judудит Мери Janeејн Стан
Свеж

Унисекс-дете на Картер, Judудит Мери Janeејн Стан

DEN 333.28

Достапно.

Гума ѓон. Бебе девојче Мери Јанес со разигран камбрај горниот. Затворање на кука и јамка за лесно вклучување. „Избриши ме чиста технологија“. Лесна конструкција со удобна вложена манжет. Гума ѓон. Бебе девојче Мери Јанес со разигран камбрај горниот. Затворање на кука и јамка за лесно вклучување. „Избриши ме чиста технологија“. Лесна конструкција со удобна вложена манжет. Иако овие чевли се мали, ние сме повеќе од малку опседнати. Само проверете ги милените детали на нашата ithудит Мери Јанес за бебиња. Pretty Chambray Uper има разигран удар од полкови точки, со детали за обични патики на спортски бели надворешни страни. Додадете удобна каиш за допир и затворање за брзо и исклучување, и имате стил кој е симпатичен со големо време.

Детали

Избор на клиенти