Sawyer Products SP5432 Picaridin Insect отвратен спреј, 20%, PUMP, 3-унца, Twin Pack & Sawyer производи SP657 Premium Permethrin Insect отвраќа за облека, опрема и шатори, спреј за активирање, 24-унца
Свеж

Sawyer Products SP5432 Picaridin Insect отвратен спреј, 20%, PUMP, 3-унца, Twin Pack & Sawyer производи SP657 Premium Permethrin

DEN 1406.40

Достапно.

Производ 2 : Намалете ја веројатноста за залак на крлеж за 73,6 пати со лекување на чевли и чорапи со перметрин (Студија на Универзитетот во Род Ајленд - 2017). Многу удобно да се носи на вашата кожа, идеално е за сите ваши авантури на отворено, од кампување, ранци, лов и риболов до BBQ во задниот двор, спортски настани, денови во паркот и многу повеќе.

Детали

Избор на клиенти