Персоналните Везени Спортски Торба Патување Торба Со Било Кој Текст Сопствени Спортски Торба со Чевли Оддел &засилувач; Влажни Оддел
Свеж

Персоналните Везени Спортски Торба Патување Торба Со Било Кој Текст Сопствени Спортски Торба со Чевли Оддел &засилувач; Влажни

DEN 1515.20

Достапно.

Со везен текст, лесно можете да дознаете што е вашата торба. Исто така одличен изглед ранец декорација. Совршен како торба за обука, патна торба или торба за туширање. Тоа е совршена големина и можете да ја однесете во авион. Посебен оддел за чевли и влажен оддел - посебен водоотпорен влажен оддел за влажни крпи и облека. Супер силен најлонски материјал, многу издржлив. Кликнете на "Прилагодено Сега" за да го прилагодите вашиот производ. Со везен текст, лесно можете да дознаете што е вашата торба. Исто така одличен изглед ранец декорација. Совршен како торба за обука, патна торба или торба за туширање. Тоа е совршена големина и можете да ја однесете во авион. Посебен оддел за чевли и влажен оддел - посебен водоотпорен влажен оддел за влажни крпи и облека. Супер силен најлонски материјал, многу издржлив. Кликнете на "Прилагодено Сега" за да го прилагодите вашиот производ. Диникали.

Детали

Избор на клиенти