TKFDC Спортска Теретана Патна Торба За Жени Мажи Со Оддел За Чевли Влажен Џеб Тренинг Фитнес Торба За Фитнес
Свеж

TKFDC Спортска Теретана Патна Торба За Жени Мажи Со Оддел За Чевли Влажен Џеб Тренинг Фитнес Торба За Фитнес

DEN 2.00

Достапно.

Мултифункционалната торба има многу внатрешен простор и има многу прегради за складирање за чување personal работи. Тој е простран, практичен и има многу намени. Можете да ставите облека, спортски костуми, козметика, играчки за бебиња, чевли и намирници. Патните торби носат леснотија на вашите секојдневни активности и патувања. Материјал : полиестерски влакна + полиестер. Големина : околу 46*25*20см. Боја : црна,розова, сребрена. Стил : моден тренд. Мултифункционалната торба има многу внатрешен простор и има многу прегради за складирање за чување personal работи. Тој е простран, практичен и има многу намени. Можете да ставите облека, спортски костуми, козметика, играчки за бебиња, чевли и намирници. Патните торби носат леснотија на вашите секојдневни активности и патувања.Материјал : полиестерски влакна + полиестерзиза : околу 46*25*20смбојка : црна,розова, сребрен стил : моден тренд.Пакетот вклучува : 1 парче белешка : 1.Сите слики се професионално кодирани во боја , но поради различната амбиентална светлина и различниот уред за прикажување, може да има некои отстапувања помеѓу сликите што ги гледате и самите предмети. Ве молиме разберете.2.Податоците се мерат рачно, може да има одредено отстапување, но тоа не влијае на употребата.

Детали

Избор на клиенти