Спортска Теретана Торба со Влажен Џеб &засилувач; Чевли Оддел за Жени &засилувач; Мажи, Фитнес Тренингот Торба За Мажи И Жени, Црна
Свеж

Спортска Теретана Торба со Влажен Џеб &засилувач; Чевли Оддел за Жени &засилувач; Мажи, Фитнес Тренингот Торба За Мажи И Жени,

DEN 2.67

Достапно.

Суво може да послужи и како спортска торба за вежбање, торба за пливање, торба за танцување или дуфел за викенд патување, рачен багаж преку ноќ. Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа. Погоден за спортска торба за теретана, торба за училишни дуфли, торба за патни дуфели, торба за патување,холдал за теретана итн. Оваа торба за фитнес дуфел има голем капацитет, има главен џеб, сув и влажен џеб и чевли compartment.it може да собере повеќе работи што ви се потребни, како што се облека од 2-3 комплети,фитнес опрема,мобилен телефон,кошарка,чевли и некои тоалети,пешкир. Оваа спортска торба за вежбање е одлична торба за вежбање, патување, спортска активност, тенис, кошарка, јога, риболов, пливање, кампување, пешачење и многу активности на отворено.

Детали

Избор на клиенти