Стрелка 506 Тешка Т50 3/8-Инчна Должина На Ногата, 3/8-Инчна Круна, Спојници За Тапацир, Градежништво, Мебел, Занаети, 1250-Пакет
Свеж

Стрелка 506 Тешка Т50 3/8-Инчна Должина На Ногата, 3/8-Инчна Круна, Спојници За Тапацир, Градежништво, Мебел, Занаети, 1250-Пакет

DEN 0.67

Достапно.

ПОДГОТВЕНИ ЗА АКЦИЈА : Овие спојници се користат за сите тешки апликации за спојување : од инсталирање изолација, облоги за домаќинство и подлога за покриви до тапацирање на фин мебел, инсталирање третмани на прозорци и изработка на занаети. КОРИСТЕТЕ ЈА ВИСТИНСКАТА АЛАТКА : Овие спојници се дизајнирани да се користат со пиштоли Со стрелки, пневматски алатки и чекани, вклучувајќи Го И Пиштолот Т50, Главниот Пиштол 5700 Powershot и Nailer, Пиштолот PT50 Pneumatic Staple, Професионалниот Чекан Ht50 Tacker и многу повеќе. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : тешката челична конструкција е наменета за издржливо долгорочно држење. ВОЗИ ДЛАБОКО : овие спојници имаат прецизни точки што влегуваат длабоко во основните материјали за да обезбедат цврсто, трајно држење при спојување во дрво, ткаенина, тепих или други материјали. ДИМЕНЗИИ И КОМПАТИБИЛНОСТ : должина на Ногата 3/8 Инчи; Ширина На Круната 3/8 Инчи; КОМПАТИБИЛНИ АЛАТКИ : T50, T50 X, T50 HS, 5700, T50 RED2, T50 PBN, T501, HT50, HT55, HTX50, HT55 BL, HT50 MG, T50 ACD, T50 DCD, T50 AC, ET501 C, ЕТ501Ф, ПТ50. Општи Поправки и Изградба. Тапацир и Занаети. Кадрирање и Изолација. Т50 стејплс е најпродаваната главна платформа во светот. Направени за да обезбедат исклучителна моќ на држење, овие спојници се користат за сите тешки апликации за спојување-од инсталирање изолација, облоги за домаќинство и подлоги за покриви до тапацирање на фин мебел и третмани со прозорци. Вистински работен коњ на прицврстувач, стрелка т50 спојниците се направени според прецизни спецификации за најсовремена опрема. Овие спојници имаат прецизни точки што влегуваат длабоко во основните материјали за да обезбедат цврсто, трајно држење при спојување во дрво, ткаенина, тепих или други материјали. Стрелката Т50 спојници може да се користи за сите за многу проекти, вклучувајќи : . Општи Поправки и Градежништво и Занаетчиство И Изолација. Овие алатки се компатибилни Со Т50 Спојници : .

Детали

Избор на клиенти