DPHXF Примарен погон за отстранување на спојката на спојката за Поларис 1985- RZR Ranger Sportsman Scrambler Заменете го 2870506, зацврстен материјал од 2 години гаранција.
Свеж

DPHXF Примарен погон за отстранување на спојката на спојката за Поларис 1985- RZR Ranger Sportsman Scrambler Заменете го

DEN 191.84

Достапно.

Применливост : ги отстранува примарните спојки на погонот за снежната мотор 1985-2016, Поларис АТВ, УТВ. Квалитет и OEM : зацврстен материјал, третман на искривување, издржлив, ефикасен наместо OEM 2870506. Спецификација : 3/4-16 UNF конец, 10-1/2 "Долга. Содржина на пакет : 1 x Алатка за влечење на спојката. 1 x заштитен ракав. 2-годишна гаранција : Ние нудиме гаранција од 2 години и 1 година целосна услуга за враќање на поврат! 4; 260мм).

Детали

Избор на клиенти