Организатор на кабинетот на мрзливата Сузан, 2 нивоа зачини за зачини и држач, 360 степени метал ротирачки организатор за шминка за сад за складирање на кујнски кабин
Свеж

Организатор на кабинетот на мрзливата Сузан, 2 нивоа зачини за зачини и држач, 360 степени метал ротирачки организатор за шминка

DEN 3.33

Достапно.

Две нивоа мрзливи Сузан - Практичен дизајн со двослојни ги прави целосна употреба на горните и долните димензии на просторот за складирање. 13,78 инчи високи меѓу двете полица, погодни за козметика во флашира и кујнски материјали. Користете го каде било дома - може да се користи за складирање на кујнски кабинети, кујнски рак за зачинување на кујната, просторија за складирање на храна, маса за облекување, складирање на козметика совршено се поставуваат гаќички, шалтери за агол, фрижидер, бања, спална соба, дневна соба или каде и да ви треба . Ротирање од 360 степени - Со дизајн на подлога за подлога на нозе и анти -лизгање, ротирање ќе биде постабилно и може да се ротира непречено без бучава. 10.2 инчи мрзливиот Сузан Дајте поголема погодност., Прави сè видливо и лесно да се добие. Издржлив и лесен за чистење-Организаторот на мрзливиот мрзлив Сузан е изработен од супериорен квалитет челик со обложена завршена на површината, антиоксидација и антикорозија, погодна за долгогодишна употреба и лесна за чистење. Поефикасно - Секоја полица длабока 1,57 -инчи длабоко, чувајте ги стоките да не се лизгаат додека користите.l, што ги прави совршени за складирање на различни предмети, вклучувајќи козметика, лименки, занаетчиски материјали, зачини и многу повеќе.

Детали

Избор на клиенти