Кабилок кутија Мулти-функција Практична ротирачка табела за зачинување на табели, држач за лекови против лизгање, овошје Организатор на кујна Организатор Мултифу?
Свеж

Кабилок кутија Мулти-функција Практична ротирачка табела за зачинување на табели, држач за лекови против лизгање, овошје Организатор

DEN 193.92

Достапно.

Пластика. Кутија за складирање во кујна- едноставна, но мода, одговара на повеќето кујни, украсување на вашата околина за готвење и јадење. Кутија за складирање на козметика- Рачката од обете страни е дизајнирана за лесно движење и дома. Држач за складирање на овошје- Врвна база на 360 степени за складирање на голем капацитет и бесплатна ротација. Погодно за организирање на козметика, кујна, биро и бања. Голем капацитет и материјал за долго време. Пластика. Кутија за складирање во кујна- едноставна, но мода, одговара на повеќето кујни, украсување на вашата околина за готвење и јадење. Кутија за складирање на козметика- Рачката од обете страни е дизајнирана за лесно движење и дома. Држач за складирање на овошје- Врвна база на 360 степени за складирање на голем капацитет и бесплатна ротација. Погодно за организирање на козметика, кујна, биро и бања. Голем капацитет и материјал за долго време. Пакетот вклучува 1 X Карактеристики на кутии за сезони - погодни за дневно овошје и зачинето складирање во семејство, ресторан, итн. - Погоден за дом на најразлични места, кујна, фрижидер, бања, работна површина и друго складирање на разни мали предмети. - Материјал : APS и TPR. - Едноставен и практичен дизајн, направете готвење поудобно и пријатно. - Свежо и природно, едноставно, не монотоно. - Голем капацитет и материјал за долго време. - Големина S : 24.20x8.00x5.50cm/ 9.51x3.14x2.16inch. - Големина L : 29.20x10.00x7.70cm/ 11.48x3.93x3.03inch. Информации за стоки за складирање на овошје може да ја направи вашата кујна повеќе деликатна и добро организирана. сол ,, шеќер, итн.

Детали

Избор на клиенти