Организатор за кујна Hb1 2 Tier Chitens
Свеж

Организатор за кујна Hb1 2 Tier Chitens

DEN 2.67

Достапно.

? Шишиња за зачини, конзервирана стока-сите овие производи за хаос можат да бидат скроти. ? Добар дизајн на градежништво е исто така погодно за да ја земете вистинската ставка што ја сакате и да ја одржувате вашата кујна шалтер уредна. ? Овие лавици можете да ги ставите во внатрешноста на кабинетот за храна или оставата, чајната кујна. Или користете ја оваа решетка во кабинетот под мијалник, може добро да ги организира сите шишиња и кутии. ? Погодно е за плочи, чаши, постелнина и предмети за студии, повеќе употребливи од нормалниот организатор на панталони за аголни полица. ? 【Широко користени】 Овие кујнски полици исто така се вклопуваат во дневната соба, спалната соба, гардеробата, гаражата, туш кабината и другото друго место. Совршено за одржување на сè што е организирано во кујнски шкафови, оставата, панталони, кабинети за бања, плакари, countertop, под мијалникот. ? Опис 1. Оваа полица може да ви помогне да го искористите просторот што не можете да го достигнете потрошениот цело време.2. чиста.3. Бесплатно, бесплатно вежбање, бесплатно лепак! Без грижа за какво било оштетување или ознака на вашиот мебел.? Поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред Ординг. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Ви благодариме за вашите сфаќања.

Детали

Избор на клиенти