Spice Rack, широка апликација цврста структура за складирање на траење на просторот за заштеда на 20 см за кабинетот
Свеж

Spice Rack, широка апликација цврста структура за складирање на траење на просторот за заштеда на 20 см за кабинетот

DEN 1044.80

Достапно.

Ironелезо и пластика : Комбинирајќи премија од железо и пластични материјали, решетката за сезони не е лесен за деформирање, многу издржлива за долга употреба. Широка алатка : Може да се користи за да се одржи зачин, слатка, масло, итн., Полицата на wallидот е многу погодна за врата, кабинет, бања и така натаму. Паметно складирање : решетката за монтирање на wallидот може подобро да го искористи горниот простор, што исто така овозможува уредно складирање да ја врати вашата чиста кујна. Цврст дизајн : Организаторот за зачинување на кујната од 20 см со цврста структура има 40 bs што има капацитет за лежиште за секој степен, многу сигурен. Паметно за инсталирање : Светло во тежина и компактен во големина, исто така, полицата зачини поддржува инсталација на налепници и инсталација на завртки. 1. Паметно складирање : решетката за монтирање на wallидот може подобро да го искористи горниот простор, кој исто така овозможува уредно складирање за да ја врати вашата чиста кујна.2. Широка алатка : Може да се користи за да се одржи зачин, слатка, масло, итн., Полицата на wallидот е многу погодна за врата, кабинет, бања и така натаму.3. Цврст дизајн : Организаторот за зачинување на кујната од 20 см со цврста структура има 40 bs што има капацитет за лежиште за секој степен, многу сигурен.4. Ironелезо и пластика : Комбинирајќи премија од железо и пластични материјали, решетката за зачини не е лесен за деформирање, многу издржлив за долга употреба.5. Паметна за инсталирање : Светлина во тежина и компактен во големина, исто така, полицата зачини поддржува инсталација на налепници и инсталација на завртки. Спецификација : Тип на ставка : Зачини Rack Material : Ironелезо, пластика. Список на пакети : 1 x зачин Rack1 x Rod2 x Washer4 x Cover4 x гумен прстен8 x screw4 x wallиден приклучок1 x налепница1 x Glupor1 x зачин Rack1 x Rod2 x Washer4 x Cover4 x Rubber Ring8 x Screw4 x Wallиден приклучок 1 X налепница 1 X лепак1 x лепак1 x лепак1 x leape1 x harder shoptick harder1 x harder1 x harder1 x harder1 x harder1 x harder1 x држач за држачи за choptick1 x Држач за лажица.

Детали

Item Type:
Spice Rack
Material:
Iron, plastic.
Package List:
1 x Spice Rack:
1 x Rod:
2 x Washer:
4 x Cover:
4 x Rubber Ring:
8 x Screw:
4 x Wall Plug:
1 x Sticker:
1 x Glue:
or:
1 x Spice Rack:
1 x Rod:
2 x Washer:
4 x Cover:
4 x Rubber Ring:
8 x Screw:
4 x Wall Plug:
1 x Sticker:
1 x Glue:
1 x Chopstick Holder:
1 x Spoon Holder:

Избор на клиенти