Jyjxqhs Производ кујнски полици за зачинување за зачини за нож за нож за повеќекратно складирање бесплатно удирање на решетки за зачинување
Свеж

Jyjxqhs Производ кујнски полици за зачинување за зачини за нож за нож за повеќекратно складирање бесплатно удирање на решетки

DEN 1.00

Достапно.

【Чувајте ја кујната бројач сув и уреден】 Тој површината на решетката за зачини е обложена со боја на смола докажана од 'рѓа, што го прави погоден за употреба во влажни околини. Со оваа решетка за зачини, можете да се збогувате со неуредниот кујнски контра и да заштедите време и простор, правејќи го вашиот живот полесен и поудобен. 【Двоен слој голем капацитет и заштеда на простор】 Оваа решетка за сезонски сезони е совршена за складирање на шишиња со нафта, прибор за куќишта, табли за сечење и повеќе, со што вашата кујна е добро организирана и ефикасно заштеда на простор. 【Лесно е да се соберат】 Нашиот организатор за зачини за зачини доаѓа со сите делови и потребни алатки. Haveе имате совршен организатор на решетката за зачини за само неколку минути!. Полицата може да се искористи за складирање на зачини, конзервирана храна и други кујнски потреби. Исто така е одлично за складирање на лосиони, шминка, шампон и други предмети за лична нега во бањата. Нов производ кујнски полици за зачинување на решетката за зачинување на ножот за нож, мултифункционално складирање бесплатно зачинување за сезонски решетки.

Детали

Избор на клиенти