Камелеон Долг Квадратен Врв За Нокти-240 парчиња Јасни француски Совети За Нокти Целосно Покривање Совети За Нокти Лажен Шајка Полн Капак Со Кутија За Нокти Салони И
Свеж

Камелеон Долг Квадратен Врв За Нокти-240 парчиња Јасни француски Совети За Нокти Целосно Покривање Совети За Нокти Лажен Шајка

DEN 159.84

Достапно.

240 ПАРЧИЊА Акрилни Совети За Нокти 12 Големини : Добијте совршено вклопување со нашите 240 парчиња долги квадратни врвови за нокти, претходно нумерирани 0-11 за лесен избор. Доаѓа во погодна кутија за складирање и организација. Меки и Издржливи : Изработени со висококвалитетни акрилни материјали, нашите лажни врвови за нокти се нетоксични, без мирис и имаат добра цврстина. Тие дури можат да се преклопат на половина и сепак да ја задржат својата форма. Создадете Свој Стил : со 10 различни големини и форми за избор,како совети за нокти од ковчег, совети за нокти од бадем, врвови за квадратни нокти, врвови за нокти од прсти, кратки совети за нокти од бадем, врвови за нокти од стилето, заострени квадратни врвови за нокти итн. Пробајте го целиот стил што ви се допаѓа, можете да дизајнирате и насликате своја уникатна уметност за нокти. Совршен за секоја пригода, одличен За Забави/свадба/костим топка/Ноќта На Вештерките/Божиќ/итн. Одлична Идеја За Подарок : нашите јасни совети за нокти доаѓаат во стилски случај, што ги прави одличен подарок за вашите најблиски. Изненадете ја вашата мајка, сестра или девојка со дарот на убави нокти. Совети за нокти Со професионален Квалитет : Без разлика дали сте професионален специјалист за нокти или почетник, нашите акрилни совети за нокти се совршени за подобрување на целокупниот изглед на вашите раце. Погоден за салони за нокти и самостојна уметност за нокти дома. Карактеристики : . Форма : 13 видови совети за нокти бесплатно за избор, како што се совети за нокти од ковчег, совети за нокти од бадем, совети за нокти од квадратни нокти, совети за нокти од кратки бадеми, совети за нокти од стилето, целосни совети за нокти, заострени квадратни врвови за нокти, совети за заоблени нокти, совети за нокти за нокти, Материјал : Висококвалитетен акрилен материјал, не е лесен за кршење, добра цврстина. Долготрајно : советите за нокти за продолжување на гел може да траат 21 ден според правилниот процес на користење. Прилика : француските совети за нокти може да се користат За Спа, Дом, Салон, итн. Како да се користи : . 1. Поднесете ги страните, а потоа областа на кутикулата. 2. Исчистете ги ноктите. 3. Изберете ја вистинската големина и нанесете го лепилото. 4. Притиснете и задржете 5 секунди. 5. Исечете до саканата должина и форма. 6. Нанесете и декорирајте.

Детали

Избор на клиенти