n/a 24pc француски црвен раб љубов лажни нокти за носење љубов усна печатење лажни нокти со лепак љубов дизајн притиснете на ноктите
Свеж

n/a 24pc француски црвен раб љубов лажни нокти за носење љубов усна печатење лажни нокти со лепак љубов дизајн притиснете на

DEN 2.67

Достапно.

Разновидноста на големини значи дека ќе го најдете вистинскиот совет за вашите нокти. Можете да ја изберете вистинската големина за вашиот нокт според големината на ноктите. Овие лажни нокти се одлични за почетници и професионалци во уметноста на ноктите. Погоден за различни прилики како што се дневна убавина, забави, свадби, Ноќта на Вештерките итн. Лажните нокти се погодни за девојки и жени кои ја сакаат уметноста на ноктите. Дизајните на овие совети за нокти се разновидни, сјајни и нежни. Можете да ги најдете вашите омилени нокти за уметност за нокти според вашите барања. Изберете ја вистинската големина на врвот на ноктите, залепете ја со вклучената двострана лента и притиснете ја на ноктот 10-33 секунди. Сега имате убави нови нокти. Пријателски за почетници и професионалци за уметност на ноктите. Овие нокти за притискање се направени од абс материјал кој е и нежен за вашите нокти и кожа. Тие се издржливи, не се лесно деформирани и ќе ви дадат одлично искуство со маникир. Боја : како што е прикажано на сликата лесна за употреба погодна за апликации од гел, акрилик или фиберглас.Пакетот вклучува.24 лажни совети за нокти + налепници за желе разновидноста на големини значи дека ќе го најдете вистинскиот совет за вашите нокти. Можете да ја изберете вистинската големина за вашиот нокт според големината на ноктите.Овие лажни нокти се одлични за почетници и професионалци во уметноста на ноктите. Погоден за различни прилики како што се дневна убавина, забави, свадби, Ноќта на Вештерките итн.Лажните нокти се погодни за девојки и жени кои ја сакаат уметноста на ноктите. Дизајните на овие совети за нокти се разновидни, сјајни и нежни. Можете да ги најдете вашите омилени нокти за уметност за нокти според вашите барања.Изберете ја вистинската големина на врвот на ноктите, залепете ја со вклучената двострана лента и притиснете ја на ноктот 10-33 секунди. Сега имате убави нови нокти. Пријателски за почетници и професионалци за уметност на ноктите.Овие нокти за притискање се направени од абс материјал кој е и нежен за вашите нокти и кожа. Тие се издржливи, не се лесно деформирани и ќе ви дадат одлично искуство со маникир.

Детали

Избор на клиенти