МЕПРА ТАВА СМ.24 СО КАПАК СИНТЕСИ, Нерѓосувачки Челик
Свеж

МЕПРА ТАВА СМ.24 СО КАПАК СИНТЕСИ, Нерѓосувачки Челик

DEN 3.00

Достапно.

Колекција на тенџериња и тави со високи перформанси. Машина за миење садови доказ. Работи на секој извор на греење, вклучувајќи индукција. Безбедна машина за миење садови. Висока Дебелина на дното за рамномерна распределба на топлината. Шупливите рачки не се загреваат. Колекција на тенџериња и тави со високи перформанси. Машина за миење садови доказ. Работи на секој извор на греење, вклучувајќи индукција. Безбедна машина за миење садови. Висока дебелина на дното за рамномерна распределба на топлината. Шупливите рачки не се загреваат.

Детали

Избор на клиенти