Poppy PDS-9312 Метална чаша Делови, дијаметар 9,1 x Висина 9,8 инчи, завртка 0,8 инчи
Свеж

Poppy PDS-9312 Метална чаша Делови, дијаметар 9,1 x Висина 9,8 инчи, завртка 0,8 инчи

DEN 2787.20

Достапно.

Големина на производот : приближно. 9.1 x 9,8 x 9,1 инчи (23 x 2. Материјал : железо. Земја на потекло : Кина. Големина на производот : приближно 9,1 x 9,8 x 9,1 инчи (23 x 2. Материјал : железо. Земја на потекло : Кина. Со комбинирање на Делови, можете да создадете најразлични тела. Сите делови имаат завртки со иста големина и за големи и мали можат да се обликуваат во најразлични производи во зависност од идеите на корисникот, како што се табели, компоти, држачи за свеќи, итн.

Детали

Избор на клиенти